Hoşgeldiniz, hemen üye olmak için TIKLAYINIZ.

AvukataSoruyorum.com | Hukuki konularda ücretsiz bilgi kaynağınız.

Kullanıcı: Avukat

Üyelik zamanı: 5 yıl
Tür: Uzman
Ekstra ayrıcalıkları: Herhangi bir soru için cevap seçebilir
Tam adı: Arif Baltacı
Yer: İstanbul
Hakkında: ÖNEMLİ UYARI FORUM ÜZERİNDEN SORULARINIZA CEVAP VEREBİLİYORUM. ÜYELİK FORUMUNDAN YAZAN SORULARA MAALESEF Kİ CEVAP VEREMİYORUM. ÖZEL SORULAR İÇİN info@baltaci.av.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Avukat Arif Baltacı Trabzon – Çaykara doğumlu olup Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Barosuna kayıtlıdır, aynı zamanda Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılan sınavda başarılı olarak Marka Vekili olmaya hak kazanmıştır. Arif Baltacı uzun bir süre çeşitli hukuk bürolarında avukat ve yönetici avukat olarak çalışmıştır. 2011 senesinde Baltacı Avukatlık Ofisini kurmuştur.

Avukat Arif Baltacı Ofisin idari yönetimden sorumlu ortağıdır. İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Basın Hukuku ve Marka Hukuku departmanlarının sorumlu avukatıdır.

Birçok hukuk dergisinde hukuki makaleleri yayınlamıştır. Arif Baltacı özellikle İş Hukuku ve Basın Hukuku üzerine yazdığı makaleler ile birçok önemli hukuk dergisinde yer almıştır. Genç Baro Dergisinde ve webunya.com internet sitesinde yazarlık yapmaktadır. Ayrıca Hukuk ve Yaşam Dergisinin yayın kurulundadır.

Çeşitli Derneklerde Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeliği yapmaktadır. Trabzonlu Öğrenciler Birliğinin kurucu başkanlığını yapmış ve şu anda hala fahri başkanlığını yürütmektedir.
Adres: Metrocity AVM D Blok K:4 Levent - İstanbul
Meslek: Avukat

Avukat kullanıcısına ait istatistikler

Puanları: 98,840 puan (2. sırada)
Soruları: 0
Cevapları: 1,855 (48 tanesi en iyi cevap seçildi)
Yorumları: 43
Tüm hakları saklıdır. 2014 © avukatasoruyorum.com | Avukara Soru Sor | Hukuki Soru Cevap Platformu
...