Hoşgeldiniz, hemen üye olmak için TIKLAYINIZ.

AvukataSoruyorum.com | Hukuki konularda ücretsiz bilgi kaynağınız.

Boşanmak İstemiyorum (yardım)ne yapmalıyım

Eşimle yaklaşık 8aydır evliyiz ikimizinde 2cı evliliği eşim benden habersiz kadınsıgınma evine gitmiş ortada hiç bir neden yokken
Beni Gittiği yerden aradı beni çok sevdiğini değerini anladığını söyledi ve kafasını dinleyip çıkacağını söyledi bende eşimin kadın sığınma evinde olup olmadığını öğrenmek için başvurdum.
Dun yine beni aradı neden savcılığa başvurmuşım kendini rezil etmişim diye boşanmak istediğini ve boşanma davası açacağını söyledi

Daha önce aramızda aldatma dayak yüz kızartıcı suç gibi durumlar olmadı evlilik birliğini sarsacak hiçbir fiili gerçekleştirmedim bunun için ispat edilecek bir suçlama yapamaz diye dusunuyorum ama eşim bana cogu kez ıspatı ve delili olan hatalar yaptı piskolojısı bozuk oldugundan ve cok sevdıgımden affettim eşimim ailesinde benle aynı fikirde boşanmamızı istemiyor hata benim iyi bir koca olduğuma dair de şahitlik yapabileceklerini söylüyorlar  eşim söylediği gibi bir dava açarsa hakim boşarmı ?
4, Kasım, 2017 Cumaözdemir (140 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

Boşanma davası her zaman açabilir ama hakim her zaman boşanma kararı vermez.Hakimin boşanma kararı verebilmesi için gereken şartlar açıktır. Eğer eşiniz bir dava açar ise, bulunduğunuz ilde bulunan bir avukattan hukuki yardım alın.
22, Kasım, 2017 nightwalker (27,240 puan) tarafından cevaplandı

İlgili sorular

2 cevap
30, Temmuz, 2017 Zeynep.1 (190 puan) tarafından soruldu
1 cevap
13, Mart, 2017 hataliadam2016 (140 puan) tarafından soruldu
Tüm hakları saklıdır. 2014 © avukatasoruyorum.com | Avukara Soru Sor | Hukuki Soru Cevap Platformu
...